Trihhopigmenteerimine

Trihhopigmenteerimine on esteetiline meetod juuste väljalangemise korrigeerimiseks, mis on sisuliselt vastava pigmendi sisestamine dermise pindmisse kihti. Meetod on juuste taastamise valdkonnas kogu maailmas pälvinud suurt tunnustust ja näidustatud androgeense ehk päriliku juuste väljalangemise, koldelise alopeetsia ning juuksekao armiliste vormide korral esteetilise korrigeerimise eesmärgil. Meetodit saab kasutada nii iseseisvalt kui täiendavalt lisaks juuste siirdamisele. Naha esteetilise pigmenteerimise meetod aitab varjata juuste puudumist, neid alopeetsia piirkonda sobival viisil joonistades. Sõltuvalt olukorrast kasutatakse erinevaid tehnikaid, mis võimaldavad saavutada raseeritud pea või tihedate juuste efekti.

Trihhopigmenteerimist teostab kvalifitseeritud trihholoog-esteetik, kasutades spetsiaalseid seadmeid ja Euroopas heaks kiidetud meditsiinilisi pigmente.

Trihhopigmenteerimine erineb täielikult tätoveerimisest. Efekt saavutatakse pigmendi mikroskoopilise nahka täpptalletamise teel seadmete kontrolli all, püüdes saavutada võimalikult loomulik tulemus. Selle protseduuri absoluutne eelis on ajutine esteetiline korrigeerimine. Tänu kasutatavate ainete ainulaadsetele omadustele biolaguneb pigment 2-3 aasta jooksul. Vajaduse korral protseduuri korratakse. Meetod on täiesti ohutu ja ühitatav põhihaiguse raviga.

RASEERITUD PEANAHA EFEKT

Valik või vajadus – trihhopigmenteerimisega saavutatav raseeritud pea efekt võimaldab täielikult taastada peanaha «raseeritud» välimuse.

  • Peanaha välimuse taastamine
  • Juuste tiheduse suurendamine
  • Õigete proportsioonide taastamine
TIHEDUSE EFEKT

Tiheduse efekt võimaldab luua karvastiku isegi suhteliselt pikkade juuste puhul.

  • Suurendab visuaalselt juuste tihedust
  • Suurendab visuaalselt juuste mahtu
  • Võib vabastada kamuflaažist
  • On täienduseks juuste istutamisele
  • Maskeerib kiilaspäisust (paljakuid peanahal)
ARMID

Juuste siirdamise operatsiooni (FUE ja strip-meetodil) või juhusliku nahavigastuse tõttu tekkinud armide maskeerimine.

  • Pärast kirurgilist operatsiooni
  • Pärast juhuslikku traumat
  • Vähendab roosakat efekti
  • Võimalik ainult pärast konsultatsiooni
Tehnikad
Valutu
Trihhopigmenteerimise protseduur on valutu ning valdaval enamusel juhtudest ei nõua lokaalanesteetiliste kreemide kasutamist, välja arvatud erijuhtudel ja kirurgiliste sekkumiste tagajärjel.
Kolm programmeeritud seanssi

Mahu ja ühtlase efekti saavutamiseks kavandatakse trihhopigmenteerimiseks 3-4 seanssi, kaks programmeeritud seanssi kahel järjestikusel päeval ja kolmas (+ neljas) seanss kuu pärast.

  • Raseeritud juuste efekt – 3 seanssi
  • Tiheduse efekt – 4 seanssi
Kui kaua trihhopigmenteerimise protseduur kestab?

Esimese trihhopigmenteerimise seansi keskmine kestus on umbes kolm tundi ja teine seanss võtab aega umbes kaks tundi. Kõik sõltub piirkonnast ja pigmenteeritava naha iseärasustest. Naha taastumise aeg on umbes ööpäev, selle aja jooksul väljutab nahk liigse pigmendi ja fikseerib selle talletumise, pärast mida võime asuda läbi viima teist seanssi.

Protseduur on pöörduv

Kasutatavatele spetsiaalsetele pigmentidele on iseloomulik molekulaarne struktuur, mis erineb täielikult tätoveerimiseks kasutatavatest pigmentidest (esimene on oluliselt peenem). See iseärasus võimaldab meie organismil pigmentides sisalduvaid osakesi neelata, kindlustades nende täieliku kadumise, mille aeg varieerub kahest kolme aastani.

Kvalifitseeritud spetsialist

Protseduuri viib läbi vastava kvalifikatsiooniga ja seda kinnitava diplomiga trihholoog-esteetik.

Spetsiifilise aparatuuri kasutamine

Trihhopigmenteerimiseks kasutatakse spetsiaalselt ainult peanahal töötamiseks väljaarendatud seadmeid.

Seadmed ja materjalid
Trihhodermograaf on ainulaadne, ainult trihhopigmenteerimiseks välja töötatud instrument, mille eesmärk on tagada peanaha juustega kaetud osal loomulik esteetiline efekt. Trihhopigmenteerimiseks kasutatavatel 0,2 mm läbimõõduga nõeltel on spetsiaalselt valmistatud poorsed seinad täpse pigmendikoguse nahka viimiseks, mis biolaguneb jäljetult 2 aastaga. Itaalia arendajad uurisid kümne aasta vältel pigmendi käitumist pärast selle sisestamist dermise pindmisesse kihti ja lõid Saksa inseneride toel süsteemi, mis suudab kindlustada võimalikult loomuliku tulemuse.

Trihhopigmenteerimine

See on esteetilise ja parameditsiinilise mikropigmenteerimise tehnoloogiline evolutsioon, mis võimaldab peanaha pindmisesse kihti viia minimaalse koguse pigmenti.

See mikrodeposiit võimaldab muuta töödeldud ala välimust, luues soovitud optilise efekti.

Trihhopigmenteerimise tehnika kasutusvaldkonnad:

  • Raseeritud peanaha efekt
  • Tiheduse efekt
  • Armide maskeerimine
KASUTATAVAD INSTRUMENDID
Trihhodermograaf on ainulaadne, spetsiaalselt trihhopigmenteerimiseks välja töötatud instrument, mille eesmärk on tagada peanaha juustega kaetud osal loomulik esteetiline efekt. Trihhopigmenteerimiseks kasutatavatel 0,2 mm läbimõõduga nõeltel on spetsiaalselt valmistatud poorsed seinad täpse pigmendikoguse nahka viimiseks, mis biolaguneb jäljetult 2 aastaga. Itaalia arendajad uurisid kümne aasta vältel pigmendi käitumist pärast selle sisestamist dermise pindmisesse kihti ja lõid Saksa inseneride toel süsteemi, mis suudab kindlustada võimalikult loomuliku tulemuse.

Trihhopigmenteerimise ja tätoveerimise erinevus:

  • Sügavus
  • Seadmed
  • Pigmendid
  • Väljaõpe

Hinnad

Üks peanaha juustega kaetud piirkond

600

Kaks peanaha juustega kaetud piirkonda

800

Kolm peanaha juustega kaetud piirkonda

1000

Kolm peanaha juustega kaetud piirkonda + õmblus

1200

Kolm peanaha juustega kaetud piirkonda pärast FUE-d

1500

Kogu peanaha juustega kaetud osa (5 piirkonda)

1500

Kogu peanaha juustega kaetud osa + õmblus

1700

Arm

800

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Sageli esitatavad trihhopigmenteerimist puudutavad küsimused, mille vastused võimaldavad klientidel saada kiiresti kätte kogu teabe raviprotseduuri, -tehnika ning hoolduse kohta enne ja pärast protseduuri.

KAS TRIHHOPIGMENTEERIMINE VÕI MIKROPIGMENTEERIMINE?
Trihhopigmenteerimine – see on mikropigmenteerimise evolutsioon. Spetsiifiline süsteem, testitud seadmed ning erilised pigmendid ja nõelad võimaldavad meil saavutada suurepäraseid tulemusi.
KUIDAS TRIHHOPIGMENTEERIMISE PROTSEDUURIKS ÕIGESTI VALMISTUDA?
Vähemalt 4 päeva (soovitavalt 2 nädalat) enne protseduuri tuleb lõpetada paikselt kasutatavate veresooni laiendavate (minoksidiil) ning süsteemsete verd vedeldavate preparaatide kasutamine.
TRIHHOPIGMENTEERIMINE VS TOPPIK
Määratlus: Toppik on ühend keratiinkiududest, mis saavad elektrostaatilise laengu ning kinnitatakse juuksejuurte külge eesmärgiga suurendada juuste tihedust.

Kas trihhopigmenteerimist saab võrrelda Toppikuga? Vastus on ei.
Trihhopigmenteerimist võrreldakse sageli maskeeriva DermMatchiga, mis ei näe esteetilisest seisukohast välja päris loomulik, kuid tagab erinevalt mikropigmenteerimisest hea katvuse. Praktilisest seisukohast ei ole trihhopigmenteerimisele siiski võrdset.

TRIHHOPIGMENTEERIMINE JA JUUKSEKAHJUSTUSED
Trihhopigmenteerimine ei kahjusta mingil moel väikesi juukseid, vaid vastupidi – igapäevaselt trihhopigmenteerimise protseduure tehes hakkasin huvi tundma dr Tesauro arvamuse vastu, kelle kinnitusel ei kahjusta nõela töö (kui see on eksperdi käes) juukseid, vaid vastupidi, tekitab hüpereemia (verevoolu dermise pinnale), millest on tegelikku kasu kõigi kiilanemisjuhtumite puhul. Enamusel juhtudest on täiesti kiilastel piirkondadel märgata heledate karvade kasvu.
TRIHHOPIGMENTEERIMISE PÖÖRDUVUS
Trihhopigmenteerimine on metoodika, mis töötati välja spetsiaalselt selleks, et pigment perspektiivis keskmise kiirusega inimkehasse neelduks. Kasutatavatele spetsiaalsetele pigmentidele on iseloomulik molekulaarne struktuur, mis erineb täiesti tätoveerimiseks kasutatavatest pigmentidest (esimene on oluliselt peenem). See iseärasus võimaldab meie organismil pigmentides sisalduvaid osakesi neelata, kindlustades (vähemalt teoorias) nende täieliku kadumise, mille aeg varieerub optilisel tasandil kahest kolme aastani, dermaalsel tasandil aga vähemalt kaks korda kauem.
KUI KAUA PÜSIB TRIHHOPIGMENTEERIMISE TULEMUS NAHAL?
Trihhopigmenteerimise efekt kestab sõltuvalt nahatüübist, töödeldavast piirkonnast ja kasutatud pigmendist 6-18 kuud.
KAS TRIHHOPIGMENTEERIMISE PROTSEDUUR ON VALUS?
Valu on trihhopigmenteerimise käigus väga subjektiivne ja individuaalne tegur, aga täiustatud toodete ja seadmete kasutamine asendab selle tunde kerge ebamugavusega, mis ilmneb alles seansi ajal.
KUI KAUA VÕTAB TRIHHOPIGMENTEERIMISE PROTSEDUUR AEGA?
Esimese trihhopigmenteerimise seansi keskmine kestus on kolm tundi ja teine seanss võtab aega kaks tundi. Kõik sõltub töödeldavast piirkonnast ja naha kvaliteedist.
KUI PALJU PEAB ESIMESE JA TEISE SEANSI VAHELE AEGA JÄÄMA?
Dermise taastumise aeg on umbes 24 tundi, mille jooksul väljutab nahk liigse pigmendi ja allesjäänu kinnistub. Pärast selle aja möödumist võime asuda läbi viima teist seanssi.
SEBORROILINE DERMATIIT JA TRIHHOPIGMENTEERIMINE – MILLISED PROBLEEMID VÕIVAD PÄRAST PROTSEDUURI TEKKIDA?
Kõik «nahaanomaaliad», sealhulgas seborroiline dermatiit takistavad trihhopigmenteerimise protseduuri, kuid sellele vaatamata saab selle siiski läbi viia. Probleem on seotud pigmendi fikseerumisega, eriti kui seborroilise dermatiidiga kaasneb kestendus. Rasune nahk ja kestendus võivad hõlbustada ja kiirendada pigmendi eemaldamist (see on normaalne, kuid sel juhul tavapärasest kiirem).

Enne protseduuri on soovitatav kasutada spetsiaalseid vahendeid (koorivaid), mis taastavad nahka ja valmistavad selle trihhopigmenteerimiseks ette.

KUIDAS MA VALIN ENNE TRIHHOPIGMENTEERIMIST JUUKSEPIIRI, MIS MULLE KÕIGE PAREMINI SOBIB?
Juuksepiiri joonistamine, mis on vajalik raseeritud pea efekti puhul, on protseduuri põhietapp, mille eesmärk on leida tasakaal patsiendi vajaduste, protseduure teostava meistri kogemuste ja esteetilise maitse vahel. Patsiendi juuksepiiri rekonstrueerimisel tuleb arvestada mitmete teguritega: vanus, morfoloogilised jooned jne.
KAS ENNE PROTSEDUURI ON VAJA RASEERIDA?

Raseerida tuleb alles 24 tundi enne «raseeritud juuste efekti» protseduuri.

Enne trihhopigmenteerimise protseduuri on soovitatav juuksed maha ajada (optimaalne pikkus 1 mm) vähemalt 24 tundi enne protseduuri. Kui peanahk on ärritunud, niisutab veri naha pinda liigselt, mis võib takistada pigmendi vajalikku stabiliseerumist ja kinnistumist.

Trihhopigmenteerimise abil on teil võimalik saavutada erinevaid positiivseid efekte, kasutades spetsiaalseid protokolle, mida kasutatakse sõltuvalt patsiendi olukorrast.

Tehnikad:
– raseeritud juuste efekt, soovitatav maksimaalselt kuni 2 mm pikkuste juuste puhul;
– tiheduse efekt 5 mm pikkuste juuste puhul;
– armide maskeerimine pärast siirdamist, vigastusi või põletusi.

KAS MA TOHIN PÄRAST TRIHHOPIGMENTEERIMIST PEAD PESTA?
Ühegi trihhopigmenteerimise seansi ajal ja pärast seda ei tohi patsiendid peanahka pesta ei šampooniga ega ilma. Päev pärast viimast seanssi peaks klient puhastama töödeldud alad spetsiaalse trihhopigmenteerimisjärgse šampooniga ja kandma kaks korda päevas peale erilist seerumit, et aidata kaasa tõhusamale paranemisele.
KAS ENNE TRIHHOPIGMENTEERIMIST TOHIB ALKOHOLI TARBIDA?
Vahetult enne protseduuri ei tohiks te alkoholi tarbida isegi väikeses koguses.
0
    0
    Teie Korv
    Teie ostukorv on tühi
      Rakenda kupong